Засідання виконкому

14-03-2019

Засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, яке відбулось 14 березня, провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

З нагоди Дня українського добровольця Вячеслав Ткачук привітав члена виконкому В’ячеслава Шевчука як справжнього патріота нашого міста та подякував за активну громадянську позицію.

До порядку денного увійшли майже 60 питань.

Більш детально основні прийняті рішення прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба:

«Члени виконкому насамперед розглянули проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік» з його подальшим затвердженням на сесії міської ради.

За ініціативою в.о. міського голови Вячеслава Ткачука прийнято рішення про проведення конкурсу «Я люблю Сєвєродонецьк» на кращий проект реконструкції клумби зі встановленням декоративної скульптури на площі Миру в м. Сєвєродонецьку. Затверджено відповідне Положення (в якому зазначено програму, умови конкурсу та порядок надання проектів). Склад комісії з підведення підсумків конкурсу буде затверджено розпорядженням міського голови. Конкурс відкритий. У ньому можуть взяти участь усі бажаючі. Окремо додам, що переможцю конкурсу присуджується  премія у 5 (п’ять) тис. грн. Як зазначено у рішенні виконкому, проект надається під девізом. Проекти потрібно надати до відділу містобудування та архітектури міської ради до 28.03.2019р. Комісія підіб’є підсумки конкурсу 03 квітня.

Два з прийнятих рішень стосувались демонтажу тимчасових споруд адресою: проспект Гвардійський, район буд. 40, розміщених з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону.

Прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню Чорнобильської трагедії.

Розглянуто проект рішення міської ради "Про затвердження Міської програми соціальної адаптації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2019 рік" з його подальшим затвердження на сесії міської ради.

Зміни внесено до складу деяких комісій:

- комісії для розгляду питань, пов'язаних із встановленням статусу учасника війни;

- комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості плати за утримання житла (квартирної плати) та плати за комунальні послуги;

- комісії з визначення видів і обсягів робіт по безплатному капітальному ремонту будинків (квартир) і приймання їх після закінчення ремонтних робіт (мова йдеться про осіб, що мають право на таку пільгу).

Серед іншого прийняті рішення про присвоєння адреси та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, низка житлових питань, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо».