Ви тут:

Змагання. Рекорди. Нагороди

11-10-2018
Категорія: 

6 жовтня 2018 року в м. Лисичанську  відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед кадетів 2002-2004 р.н. На змагання з’їхалися  команди Луганської області -понад 90 спортсменів.

Самбісти КДЮСШ 1 теж взяли участь в змаганнях та здобули 1 золоту (Мороз Данило) і 1 бронзову медалі (Щербак Ілля).

Цього ж дня відбувся відкритий чемпіонат м. Лисичанська «Пам’ять» з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007, 2008 р.н. та молодше.

Спортсмени КДЮСШ 1 - Шевченко Микита, Самарський Михайло, Величко Матвій , Макешин Назар та Рисухін Богдан - привезли до Сєвєродонецька 5 золотих медалей.

Три срібні медалі здобули Бурков Матвій, Мартовицький Олексій, Тулінов Тимур.

Бронзові медалі в Ярошевича Данила, Бєлова Віталія, Кісільова Олега та Галенка Матвія.

Тренер Олександр Тарєльник.

           

05.10.2018р. у м. Старобільську пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь спортсмени з Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінного, Старобільська, Станиці Луганської, Рубіжного, Щастя.

Вихованці КДЮСШ 2 стали переможцями: Артем Сурков у дистанції на 1000м та Надія Купіна на 6000м.

Підготували учасників змагань Микола Трембач та Наталія Жепка.

 

06-07.10.2018р. в м. Бахмуті на Відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики на призи МСМК А. Єфремової серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003-2004 р.н. та молодші вихованці КДЮСШ 2 Артем Сурков (метання спису) та Діана Федорова (біг 800м) стали переможцями. Також були завойовані три срібні та п’ять  бронзових медалей.

Підготували учасників змагань Микола Трембач,  Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

 

У суботу та неділю на стадіоні КДЮСШ 2 пройшов 4 тур Чемпіонату Луганської області з футболу 2018-2019 серед юнаків 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009 р.н. (зональні змагання І коло).

Команди юнаків 2002-2003, 2004-2005 та 2006-2007 р.н. перемогли представників з м. Попасне: перші - з рахунком 4:0, другі – 1:0 та останні – 4:0.

Команда юнаків 2008-2009 р.н. у першому колі здобула перемогу, зігравши з командою ФК «Тигри» м. Сєвєродонецьк (рахунок 2:0) та командою м. Попасне (рахунок 2:1).

Тренери-викладачі Євген Сімбірьов, Андрій Микитченко та Всеволод Семенов.

 

6 жовтня 2018 року у Діброві Лиманський спортсмени КДЮСШ 3 (20 учнів) брали участь у Х фінальному етапі Кубку Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом). Усього з’їхалися понад 130 спортсменів з міст та районів Донецької області та м. Сєвєродонецька.

Найкращі результати показали:

- вихованка тренера-викладача Куценко Олени – Кофанова Вероніка, яка виступала по групі Ж-12 - І місце;

- вихованки тренера-викладача Костіної Олени, які виступали по групі  Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Куценко Дар’я - ІІ місце;

- вихованці тренера-викладача Шунякова Володимира, по групі  Ч-12 – Булгаков Олександр - ІІ місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило - ІІ місце;

За підсумками 7 етапів з 10: по групі Ч-14 Сорока Михайло - ІІ місце; по групі Ж-16 – Куценко Дар’я - І місце; Колмичек Дар’я - ІІ місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило.  

Тренери-викладачі також брали участь у цих змаганнях: Куценко Олена по групі Ж-35 зайняла ІІ місце; Шуняков Володимир по групі Ч-50 – І місце.

Також у Діброві Лиманський 7 жовтня 2018 р. у відкритому чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) наші спортсмени посіли такі місця:

- вихованці тренера-викладача Костіної Олени по групі Ж-12 - Пилипенко Юлія – І місце; Ж-14 – Оруджева Софія - ІІ місце; Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Ж-18 – Куценко Дар’я - І місце; Ч-14 – Сорока Михайло – ІІІ місце.

- вихованці тренера-викладача Шунякова Володимира по групі Ж-12 – Чуркіна Дар’я - ІІІ місце; Ж-16 – Коропова Вікторія - ІІ місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило - ІІІ місце.

- вихованка тренера-викладача Куценко Олени– Кофанова Вероніка по групі Ж-12 - ІІ місце;

Тренери-викладачі у цих змаганнях вибороли такі місця: Костіна Олена по групі Ж-21 – І місце; Куценко Олена по групі Ж-35 – ІІ місце; Шуняков Володимир по групі Ч-50 – І місце.

Фінал (ІV-V етапи) Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) за участю нашої команди буде проводитися 12 – 14.10.18. у с. Торське Лиманського району.

Відділ молоді та спорту

Рейтинг: 
Голосов пока нет
277
0