Дмитро Іголкін із Сєвєродонецька став переможцем Чемпіонату України з богатирського багатоборства

26-03-2024

У неділю, 24 березня, в Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з богатирського багатоборства.

В боротьбі за престижні нагороди взяли участь понад два десятки атлетів, серед яких і три представники Луганщини - сєвєродончанин Дмитро Іголкін та Олександр Дубовой і Володимир Савостьянов із Кремінної.

Розігрувалося сім комплектів нагород у різних вагових категоріях серед жінок та чоловіків.

Наші спортсмени виступали у ваговій категорії до 120 кг.

За підсумками Дмитро Іголкін виборов перше місце, Володимир Савостьянов – друге, Олександр Дубовой – третє.

Змагання стали відбірковими до національної збірної команди України.

Наші багатоборці потрапили до основного складу і як результат - будуть представляти країну на міжнародних змаганнях 2024 року.

Вітаємо та пишаємося!