До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді проведено щорічний міський творчий конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка

09-03-2024

Згідно з Планом заходів національно-патріотичного виховання на 2023-2024 навчальний рік Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації, з метою відродження культурної спадщини та національних традицій українського народу, популяризації творчості  Тараса Григоровича Шевченка, з нагоди 210-ї річниці від дня народження видатного українського поета та прозаїка,  мислителя та живописця,  етнографа та громадського діяча  проведено щорічний  міський творчий конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка (далі – Конкурс) серед  учнів та вихованців закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Цього року Конкурс складався з двох окремих оглядів: «Читці»  (номінації: «Поезія Т.Г. Шевченка. Ліричні мотиви», «Соціально-політичні мотиви мовою Т.Г. Шевченка») та «Образотворче і декоративно-ужиткове мистецтво»  (номінації: «Присвячується Т.Г. Шевченку», «...В сім’ї великій...»).

Координуючу функцію щодо підготовки та проведення Конкурсу здійснив Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості.

Від закладів  освіти на розгляд журі було представлено  65 творчих номерів, 54 малюнків та поробок (удвічі більше, ніж у  минулому році).

Відзначено високий рівень підготовки учасників, їх творчий підхід та оригінальність при створенні конкурсних робіт. Виступи читців були досить емоційними, підкріплені вдалими відеорядами та музичним супроводом. Номери виглядали постановочно цілісними.

Наразі члени журі опрацьовують конкурсні матеріали з метою визначення  переможців і призерів, яких буде нагороджено Дипломами Управління освіти  Сєвєродонецької міської військової адміністрації. Усі інші конкурсанти отримають  Грамоти за активну участь у міському творчому конкурсі «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації