Увага! Дату проведення Х Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку в Луганській області перенесено. Встигніть зареєструватися!

27-03-2024

Увага! Дату проведення Х Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку в Луганській області перенесено з 26 березня на 02 травня 2024 року в онлайн форматі за допомогою Інтернет-ресурсів (ZOOM-конференція).

ГО «Let's do it Ukraine» в Луганській області запрошує представників релокованих, новостворених інститутів громадянського суспільства (ГО, БО тощо) громад Луганщини для того, аби вони поділилися: досвідом роботи; цікавими практиками; планами та діяльністю установ, організацій і об'єднань на 2024 рік. Зокрема, сформувавши таку обласну базу даних нам вдасться ефективно планувати наступні заходи, в тому числі Всесвітній день прибирання 2024, в якому, попереднього року, Луганщина досягла високих результатів.

Реєстрація на Форум триває до 25 квітня 2024 року включно за посиланнями:

Посилання для участі в Форумі буде надіслано до 28 квітня 2024 року включно.

Більше про Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку за посиланням: ]]>https://letsdoitukraine.org/2024/03/ldu-forum-registration-2024-2/]]>