Вітаємо сєвєродончан - переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»!

25-03-2024

З лютого по березнь 2024 року проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», на який надійшло 187 індивідуальних робіт (світлин) від учнів та вихованців 7-9 класів 28 закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 13 міських, селищних і сільських громад.

Заклади освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади прийняли саму активну участь у заході.

Тож вітаємо сєвєродончан - переможців І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», які були нагороджені Дипломами Незламності Луганського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді:

За зайняте І місце

- Височіну Владиславу, ученицю Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області (роботи: «Маленькі куниці», «Колібрі»);

- Сідоренко Лева, учня Гімназії No 14 міста Сєвєродонецька Луганської області (робота: «Пінгвін: Герой Льодового світу», «Лисячі етюди: Грація та хитрість»);

- Королько Катерину, вихованку Рою «Богуни», ученицю Гімназії No 13 міста Сєвєродонецька Луганської області (роботи: «Орел», Жаба»).

За зайняте ІІ місце

- Руднєву Марту, ученицю Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області (роботи: «Бджолоїдка», «Кити»);

- Бершинську Кіру, ученицю Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області (роботи: «Вовк», «Жираф»).

А роботи «Маленькі куниці» та «Колібрі» Височіної Владислави (Ліцей «КОЛЕГІУМ») за рішенням обласного журі будуть представлені у фіналі фестивалю «Зоологічна галерея» в Національному еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у Києві.