Новини

13.05.24
Наше завдання абсолютно зрозуміле – зірвати російську спробу розширити війну – звернення Президента
13.05.24
Сєвєродонецькі спортсменки з тенісу настільного Ілона Бугай та Поліна Кривошея стали двічі чемпіонками NRW
13.05.24
єРобота: 8 млрд грн інвестувала держава через гранти в розвиток бізнесу
13.05.24
 Чергова нагорода сєвєродончан: Святослав Пащук став бронзовим призером Молодіжного чемпіонату України зі скелелазіння
13.05.24
Експериментальний проєкт щодо дистанційного обстеження знищеного житла на ТОТ є дієвим і потребує масштабування
13.05.24
Андрій Ігнатенко із Сєвєродонецька - серед переможців львівського напівмарафону «Не зупиняйся!», на якому зібрали понад 2 міль...
13.05.24
Тенісист із Сєвєродонецька Марк Загоруй здобув Кубок HUBTEX у Хюнфельді (Німеччина)
13.05.24
Побачив незнайомий підозрілий предмет – не чіпай, не підходь!
13.05.24
Луганщина отримала документи про освіту державного зразка для випускників 2024 року
13.05.24
МІНЮСТ: ЯК РЕГУЛЮЄТЬСЯ ЩОМІСЯЧНЕ АЛІМЕНТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
13.05.24
Онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення
13.05.24
Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс "Юність" долучається до флешмобу #ЛуганщинаВишивана
13.05.24
Вихованці тренера КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Сергія Воронова здобули 16 золотих медалей на змаганнях з боксу
13.05.24
Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 13.05.2024
12.05.24
Особлива увага – Харківщині; тривають жорстокі оборонні бої на значній частині нашої прикордонної смуги – звернення Президента