Сіверськодонецьким випускникам вручено документи про освіту

Сіверськодонецьким випускникам вручено документи про освіту

У 2025-2026 навчальному році отримали свідоцтво про здобуття початкової освіти 145 учнів. Це перший офіційний документ про освіту, який видається учням після закінчення 4 класу.

Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти отримали 389 випускників, 38 з яких отримали свідоцтво з відзнакою.

192 випускників ліцеїв Сіверськодонецької МТГ отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту, 26 з них - із відзнакою.

Щиро вітаємо випускників! Нехай здобуті знання стануть надійним фундаментом, а всі цілі будуть легко досяжними. Бажаємо вам цікавого життєвого шляху та великих перемог!