Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу!

Вітаємо нашу землячку ВЕРОНІКУ МАТЮНІНУ зі срібною медаллю молодіжного чемпіонату Європи (до 21 р.)! 🏓💪

🏓 Випускниця сіверськодонецької КДЮСШ 1 Вероніка Матюніна знов виборола нагороду європейського масштабу! 💪 На цей раз вона отримала срібну медаль у парному розряді, де вона виступила разом з румунською тенісисткою Бьянкою Мей Розу (Bianca MEI ROSU). Дівчата показали добру злагодженість у грі.

🏓 Вітаємо Вероніку, чекаємо на наступні перемоги! 👍❤ Також величезна подяка її партнерці та тренерам, які готували дівчат до чемпіонату!