Олександр Стрюк привітав з Днем народження голову міської організації ветеранів Сергія Дядика

04-02-2022

4 лютого відзначає свій День народження голова громадської організації «Сєвєродонецька міська Організація ветеранів України» Сергій Дядик.

Прийшли привітати іменинника зі святом керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк та його заступник Тетяна Верховська, вручивши подарунок, з найкращими побажаннями здоров’я, добробуту та миру. Олександр Стрюк вкотре наголосив на тому, що Сєвєродонецька міська ВЦА готова допомагати організації та її підопічним.

Сергій Миколайович подякував керівництву міста за привітання та увагу до проблем ветеранів і всебічну підтримку організації.

На чолі з Сергієм Дядиком ветеранська організація продовжує добрі традиції, що склалися за час існування цієї найчисельнішої громадської організації. Сергій Миколайович завжди опікується соціально-побутовими питаннями ветеранів війни, праці, військової служби і органів внутрішніх справ, громадян похилого віку. Вирішенню всіх нагальних потреб ветеранів сприяє співпраця з Сєвєродонецькою міською ВЦА.