Депутати прийняли рішення для забезпечення безперебійної роботи тролейбусного управління

28-12-2018

Засідання п'ятдесят п'ятої (позачергової) сесії міської ради було, скликане на 15.00 28 грудня, зібрало більшість депутатів від різних партій: Опозиційний блок, БПП "Солідарність", ВО «Батьківщина», Радикальна партія О.Ляшка, «Наш Край», щоб розглянути лише одне питання – про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, а саме: виділення коштів Тролейбусному управлінню.

Головуючий на засіданні секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук заявив: «Згідно до діючого законодавства ніхто не має права без аварійної ситуації відключати суспільно значущі об’єкти. Особливо тролейбуси! Не зважаючи на те, що сьогодні виконком схвалив виділення коштів Тролейбусному управлінню, по чиєїсь команді або злому наміру екстрено знеструмлені тролейбуси».

Депутат міської ради Ігор Бутков у своїй промові зазначив: «Ми екстрено зібрались, тому що тролейбуси було зупинено. Хоча обіцяли електроенергію КП «СТрУ» не відключати до 10 січня».

Більшістю голосів рішення було прийнято: КП «СТрУ» виділено 8,7 млн. грн. на оплату праці працівникам та сплату заборгованості за спожиту електроенергію.