Ігор Бутков: «Ми вважаємо своїм обов’язком допомагати людям, які ризикують власним життям заради врятування інших»

07-08-2019

За сприяння Сєвєродонецької міської ради рішенням сесії було затверджено відповідну Програму, яка передбачає придбання необхідного пожежно-технічного обладнання для пожежно-рятувальних частин м. Сєвєродонецька.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми – понад пів мільйона гривень. Контроль за ходом виконання програми здійснює постійна комісія Сєвєродонецької міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, яку очолює депутат міської ради Ігор Бутков.

Саме за його ініціативи почала працювати ця програма. Вперше прийнято рішення виділити кошти на придбання відповідного обладнання і матеріалів, а наприкінці липня депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли рішення про передачу пожежно-технічного обладнання, матеріалів, дизельного пального з балансу міськради на баланс ДПРЧ-12 ГУ ДСНС України у Луганській області.

І вже 07 серпня відбулась урочиста передача обладнання. Особовий склад пожежно-рятувальної частини з нагоди урочистих заходів вишикувався на плацу. У цій події взяли участь всі, хто докладав зусилля для того, щоб сьогодні рятувальники мали можливість працювати з сучасним обладнанням.

Першим надали слово людині, завдяки ініціативи якої розпочато покрашення стану протипожежної служби міста Сєвєродонецька, - голові депутатської групи «Сєвєродончани», депутату Сєвєродонецької міської ради Ігорю Буткову:

«У нас таке вперше, що депутати виділили гроші з міського бюджету на придбання потрібного обладнання державній структурі. До нас звернулось керівництво пожежно-рятувальної частини про надання матеріально-технічної підтримки, і ми вважаємо своїм обов’язком допомогти тим людям, які часто ризикують своїм життям для врятування інших людей. Ваші дії мають бути ефективними, ви завжди маєте бути напоготові. Будемо співпрацювати й у подальшому та зробимо все можливе, щоб забезпечувати співробітників, які стоять у черзі, житлом. Дякую вам!»

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував депутатській групі «Сєвєродончани» на чолі з депутатом міської ради Ігорем Бутковим за підтримку і реалізацію програми та підкреслив, що саме таким і має бути результат спільної роботи депутатського корпусу, керівництва міста та міських структур: «Ваші пропозиції завжди будуть знаходити підтримку та розуміння у міської влади.  Захист населення є першочерговим завданням для влади. Ми знаємо, що на плечі співробітників служби з надзвичайних ситуацій лягає велика відповідальність. Дякую! Слава Україні!»

Заступник міського голови Олександр Ольшанський підкреслив, що це перший такий проект у Луганській області: «Програма працює, і ми подаємо яскравий приклад всій Луганській області, як працює орган місцевого самоврядування з органом державної служби. Дякую депутатському корпусу, голові депутатської групи «Сєвєродончани» - депутату Сєвєродонецької міської ради Ігорю Буткову! Рятувальникам дякую за службу! Хай вам щастить!»

Начальник Сєвєродонецького міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області, полковник служби цивільного захисту Андрій Биба звернувся до керівництва міста з почуттям великої шани і вдячності за вагомий внесок в розвиток державної служби надзвичайних ситуацій: «В першу чергу, дякую депутатському корпусу за надані матеріальні цінності. Вважаємо, що співпраця тільки починається. Програма працює. Висловлюю щирі слова вдячності. Дякую Вам!».

Потім всі учасники урочистого заходу оглянули пожежно-технічне обладнання.

Відеоматеріал: ]]>http://sed-rada.gov.ua/video/peredacha-pozhezhno-tehnichnogo-obladnannya-dprch-12-video]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 3 (2 оценок)