Сєвєродонецькі легкоатлети завоювали 14 медалей різного ґатунку

16-01-2019

11-12.01.2019р. в м. Бахмуті проходив основний юнацький регіональний старт - Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 рр.н. та молодші. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Сєвєродончани показали високу спортивну майстерність та завоювали 14 медалей різного ґатунку. Чемпіонами змагань стали Тимур Василенко (в стрибках у довжину) та Олександра Стрижак (у потрійному стрибку).

Призерами чемпіонату стали: Ігнат Комплектов, Данило Мерщанський, Едуард Шумський, Артем Сурков, Анастасія Козаченко, Валентин Остапенко, Данило Буряк, Єлизавета Ляшенко.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Відділ молоді та спорту