З нагоди Дня Незалежності України чотирьом сім’ям Сєвєродончан, в яких народилися двійні вручили Сертифікати на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень

23-08-2019

У Сєвєродонецьку в рамках реалізації міської програми «Турбота» на 2019 рік, що прийнята депутатами міської ради, з метою підтримки сімей, в яких народилися двійні, трійні або більше дітей в.о.міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко вручили сертифікати на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень.

Сертифікати отримали Ільющенко Денис та Оксана, Чуприна Олексій та Христина,  Трунов Артем та Нілі,  Кравченко Олена та Дмитро Мосур.

В.о.міського голови Вячеслав Ткачук поздоровив батьків та сказав: «У Луганській області тільки в Сєвєродонецьку існує міська програма «Турбота». Депутатським корпусом прийнято рішення що ми будемо допомагати  різним категоріям населення, в тому числі молодим сім'ям, у яких народилися двоє і більше дітей. Хочу насамперед побажати вам і вашим діткам здоров'я. Нехай в сім'ї в першу чергу буде мир, достаток і благополуччя».

Заступник міського голови Ірина Степаненко привітала батьків з державними святами та з прекрасним поповненням: «Нехай ваші малюки будуть здоровими і щасливими. Нехай у ваших родинах буде мир, затишок, любов. Всього вам самого найкращого».

***Одноразова матеріальна допомога надається за рахунок коштів міського бюджету сім’ям, які зареєстровані та проживають у місті Сєвєродонецьку та селищах, які входять до складу Сєвєродонецької міської ради, при народженні двійні, трійні або більшої кількості дітей, в розмірі 10 000 гривень на сім’ю, в межах витрат, передбачених на ці цілі «Комплексною міською цільовою програмою «Турбота» на 2019 рік». Виплата грошових коштів здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, яке є головним розпорядником таких коштів, шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одного з батьків-заявників через установу банку за їх вибором.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере