Сєвєродонецькі медики Консультативно-діагностичного центру провели виїзні прийоми у Вільногірську

16-04-2024

Мобільна бригада лікарів ]]>КНП "Консультативно-діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> розширює діяльність на Дніпропетровщині та має позитивні відгуки.

Нещодавно сєвєродонецькі лікарі провели прийоми у ]]>Вільногірській територіальній громаді]]> Дніпропетровської області. Спочатку виїздили надавати  кваліфіковану медичну допомогу дорослим пацієнтам, а днями виїжджали виключно дитячі лікарі.

Внутрішньо переміщені особи та мешканці Вільногірської громади йшли на прийом до кардіолога, ендокринолога, травматолога, невропатолога, гінеколога, терапевта. Всім була приділена увага та надані професійні поради медиків.

Від всіх мешканців громади медикам за таку допомогу подякував голова Вільногірської МТГ Володимир Василенко та відзначив високий фаховий рівень сєвєродонецьких лікарів.

Виїзди до Вільногірської громади продовжаться, запевняють у КНП "Консультативно-діагностичний центр".

Використано відео Вільногірської міської ради