Мільйон українців та українок 40+ вже вирішили не відкладати здоров’я на потім!

Від початку року 1 мільйон людей віком від 40 років подали заявки на отримання коштів для проходження Скринінгу здоров’я 40+. Хтось давно планував перевірити серце, хтось — рівень цукру, а для когось це перший профілактичний огляд за довгий час.

📲Подати заявку — означає отримати від держави 2000 грн підтримки на участь у національній програмі. Цими коштами можна оплатити обстеження в медзакладі, що бере участь у Скринінгу здоров’я 40+.

Програма допомагає:

✔️перевірити ризики серцево-судинних захворювань

✔️перевірити ризики цукрового діабету

✔️пройти скринінг ментального здоров’я

✔️отримати рекомендації лікаря щодо подальших кроків турботи про себе

Скринінг здоров’я 40+ можна пройти у державному, комунальному або приватному медзакладі — незалежно від місця проживання чи реєстрації. 

Заклади охорони здоров'я нашої громади: 

КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради

(т. 096 985 02 62), 

КНП "Сіверськодонецька міська багатопрофільна лікарня"

(т. 093 387 34 54),

КНП "Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги"

(т. 095 910 33 71) - учасники Національної програми "Скрінінг здоров'я 40+". 

Звертайтесь. 

 

Якщо вам уже виповнилося 40 років — подайте заявку через Дію або ЦНАП та оберіть зручний заклад для обстеження.

Зробіть і ви крок до здоров’я вже сьогодні!